تصاویر دیدنی

تصاویر زیبا و عجیب از همه جا

حاشيه هاي ختم مايكل جكسون ! + عكس

حاشيه هاي ختم مايكل جكسون ! + عكس

مراسم يادبود مايكل جكسون خواننده پاپ صبح روز سه شنبه 8 جولاي در استيپلزسنتر لس آنجلس برگزار شد؛ مراسمي كه به خاطر مرگ ناگهاني او در 50 سالگي با جنجال ها و حاشيه هاي فراواني همراه بود و براي مدتي هرچند كوتاه اخبار مربوط به دلايل مرگ جكسون، رسوايي هاي او و بدهي هايش را در حاشيه قرار داد.

 به گزارش سرويس هنري نظام آباد روز جمعه حدود 6 ميليون نفر به صورت آنلاين براي دريافت بليت حضور در مراسم يادبود جكسون در استيپلز سنتر ثبت نام كرده بودند كه از اين تعداد 8750 نفر روز يكشنبه به طور تصادفي انتخاب شدند. ديگر هواداران  جكسون، در خارج از استيپلز سنتر و يا از طريق شبكه هاي NBC، ABC، CBS،CNN و MSNBCكه مراسم يادبود جكسون را به طور زنده پوشش  مي دادند، شاهد مراسم بودند. منابع خبري آمريكايي  اعلام كردند كه حدود 1 ميليارد نفر در سراسر جهان مراسم يادبود جكسون را به طور مستقيم تماشا كرده اند.

 در اين مراسم هنرمنداني همچون ماريا كري، استيوي واندر ، لايونل ريچي، جنيفر هادسون، كوئين لطيفه، آشر و حتي  شاهين جعفر قلي ، نوجوان ايراني كه در برنامه Britain’s got talent به جهانيان معرفي شد، شركت كردند. هر كدام از اين هنرمندان برنامه اي را اجرا كردند و به نوعي ياد و خاطره ي جكسون را در دل  1 ميليارد نفر از هوادارانش زنده كردند.

 اما آنچه بيش از همه،  حاضران در استيپلز سنتر و تمام كساني كه از طريق شبكه هاي تلويزيوني شاهد مراسم بودند را متاثر كرد خداحافظي پاريس، دختر 11 ساله ي جكسون با  پدرش بود. او در انتهاي مراسم روي صحنه آمد و در حالي كه صدايش مي لرزيد و گريه امانش را بريده بود به حاضران گفت :" فقط مي خواهم بگويم، از زماني كه به دنيا آمدم تا به امروز پدرم بهترين پدري بود كه كسي مي تواند داشته باشد."

 مادر دو فرزند مايكل، دبي رو ، كه در ابتدا قرار بود در مراسم شركت كند اما بعد تغيير عقيده داده بود  و مراسم را  از طريق تلويزيون تماشا مي كرد با مشاهده ي  وداع متاثر كننده ي  پاريس با پدرش، به شدت منقلب شد و شروع به گريه كرد.

 دبي رو و مايكل جكسون در سال 1996 با يكديگر ازدواج كردند و فرزند پسر آنها پرينس جكسون در سال 1997 و فرزند دختر آنها ، پاريس، در سال 1998 به دنيا آمدند. آنها در 1999 از هم جدا شدند و دبي حضانت فرزندانش را به مايكل سپرد.

 دبي رو كه اعلام كرده بود نمي خواهد با حضور خود در مراسم  موجب ايجاد هرگونه اختلالي در روند عادي اين مراسم شود، در مزرعه خود واقع در كاليفرنيا، شاهد مراسم بود.

 

  خانواده ي جكسون ( از راست به چپ):  برادران و خواهرانش مارلن، تيتو، جرمين  رندي، ربي ، جانت به همراه بچه هاي جكسون پاريس و پرينس مايكل جكسون اول.

    پاريس و پرينس مايكل جكسون اول به همراه برادر كوچك آنها پرينس مايكل جكسون دوم ( بلانكت)

 

 

     استيو واندر و اجراي آهنگ “Never thought you would live this summer

    شاهين جعفر قلي و اجراي يكي از آهنگ هاي جكسون“ who’s lovin

 

شاهين جعفر قلي به همراه جنيفر هادسن و ليونر ريچي

 

   سخنراني مارلن برادر جكسون در پايان مراسم

 

 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه بیستم تیر ۱۳۸۸ساعت 18:13  توسط فیزیوتراپیست وحید صادقی  |